TRENER PERSONALNY CENNIK

Trener personalny Wrocław – Cennik

 

Szanuję cenny czas i pieniądze moich klientów, jeśli przyjdziesz na trening do mnie pokażę Ci miażdżącą różnicę między mną, a innymi.

Dlaczego?

 

30-letnie doświadczenie czy pozorne oszczędzanie – co wybierzesz?

Posiadam 30-letnie doświadczenie w pracy nad sylwetkami moich klientów, poparte setkami metamorfoz.

24 treningi zamiast 72 – co wolisz?

Aż 75% metamorfoz jest robionych w 60 dni od startu treningów.

Trenując ze mną oszczędzasz czas i pieniądze, a z każdym treningiem Twoja motywacja rośnie.

Każdy trening jest inny, bo każdy klient jest inny

Podchodzę do każdego mojego klienta bardzo indywidualnie w zależności czego oczekuje dana osoba,  w jakim czasie chce uzyskać dany cel-efekt, ile serca wkłada w trening.
 

1 trening ze mną, to jak 3 treningi u innych trenerów

Jestem gotów nawet znacznie obniżyć ceny za moje konsultacje, trening, wsparcie i wiedzę. Ceny jakie oferują inni trenerzy personalni kształtują się pomiędzy 40-280 zł za godzinę lecz są to ceny nie zawsze idące w parze z doświadczeniem.

Co z tego że zapłacisz 40 zł za trening, skoro w dalszej perspektywie będziesz czekał na efekt nie 60, a 180 dni! Tam zapłacisz więcej, niż u mnie, będziesz też musiał dłużej czekać na efekt.

Kuba-stracił 25 kg

Patryk – schudł 40 kg

Tomek – 12 kg mniej w 6 tygodni

UWAGA!
Naprawdę uzależniam cenę od ilości serca, jakie będziesz wkładać w treningi oraz pilnowaniu dyscypliny w naszych założeniach.

Im większe Twoje zaangażowanie, tym niższa cena, BO KULTURYSTYKA JEST MOJĄ PASJĄ I DOCENIAM ILE SERCA WKŁADAJĄ W TRENINGI MOI KLIENCI.

Wolę współpracować z ludźmi, którzy chcą bardzo osiągnąć swój cel, bo pieniądze dla mnie to nie wszystko, a moja reputacja jest dla mnie ważniejsza. Chcę mieć klienta który będzie moją chodzącą, żywą reklamą, ponieważ osiągnął swój – nasz wspólny cel w określonym czasie, dzięki swojemu zaangażowaniu i przestrzeganiu ustalonych indywidualnych reguł.

Pamiętaj, że Twoje ciało jest z Tobą cały czas. Jest ważniejsze, niż ubrania czy nowy samochód lub biżuteria.

Jest najważniejsze, bo cały czas masz je ze sobą.

Nie ma nic lepszego, niż czuć się wspaniale w swoim nowo ukształtowanym ciele, zakładając strój kąpielowy, wieczorowy, czy patrząc na siebie w lustrze po wyjściu spod prysznica.

Postaw na siebie, bo samopoczucie, które osiągniesz będzie nieporównywalne do kwoty, którą zainwestowałeś w swój nowy, lepszy wizerunek.

Masz jeszcze wątpliwości? Zobacz film!

Jeżeli nadal nie możesz nadal w to uwierzyć, zobacz, co mówią o mnie  MISTRZOWIE ŚWIATA, EUROPY I POLSKI! 

Trening gratis lub trening ze zniżką? Gwarancja zwrotu pieniędzy?

Pierwsza godzina treningu ze mną to inwestycja 150 zł. Kolejne uzależniam od Twojej motywacji, zaangażowania i nastawienia.

Jeśli masz dużo czasu i nieograniczone finanse, pójdź na trening gratis lub ze zniżką do innego trenera.