REFERENCJE

 

Patryk, -40kg 
„Z Dragonem trenuje 3 miesiące. W tym czasie zrzuciłem 25 kg oraz 16 cm w klatce, 23 cm w talii, 21 cm w pasie i 18 cm w biodrach. Jeśli ktoś się zastanawia czy warto, to mówię, że warto.”
Mateusz, -30 kg w 3 miesiące
„Cześć, nazywam się Mateusz. Z Krzysztofem trenuje od 3 miesięcy. W tym czasie zgubiłem 30 kg, 19 cm w pasie i 16 cm w klatce piersiowej. Kiedy przyszedłem do Krzysztofa moja waga wskazywała 145 kg, aktualnie ważę 115.”

 

Piotr, -24 kg w 3 miesiące
„Cześć, nazywam się Piotrek. Odkąd trenuje z Krzyśkiem, zgubiłem 24 kg, do tego w pasie -19 cm. Polecam każdemu, jeśli się chce to można.”
Kuba, stracił 25 kg
„Siema, nazywam się Kuba, trenuję z Krzyśkiem już od jakiegoś czasu. Wcześniej ważyłem 110 kg teraz ważę 85, więc 25 kg w dół to dobry wynik. Teraz zaczynamy budować mięśnie, więc jest dobrze. Serdecznie polecam”
Kasia, straciła 20 kg
„Cześć, jestem Kasia, trenuje 2,5 miesiąca z Dragonem i schudłam 15 kg. W talii straciłam 16 cm i mam ambicje na więcej. Chciałabym zrzucić przynajmniej jeszcze raz tyle z wagi”
Radek, stracił 12 kg
„4 miesiące treningu, 12 kg w dół?”
Dawid, -15,5 kg w 30 dni
„Nazywam się Dawid Pułaski, na siłownię chodzę od miesiąca. Ważyłem na początku 105,5 kg. Obecnie ważę 90 kg. Pod okiem Krzyśka schudłem 15,5 kg w 30 dni.”
Adam, stracił 10 kg w miesiąc

„Cześć, nazywam się Adam. Trenuje z Krzychem już ponad miesiąc, w ciągu miesiąca schudłem 10 kg”
Damian stracił 17 kg w 9 tygodni
„Cześć, nazywam się Damian Nowak, pod okiem Krzyśka trenuję 9 tygodni. Moja początkowa waga to 97 kg, teraz ważę 80 kg, czyli schudłem 17 kg. W pasie spadło 4 cm, w kołnierzyku 2cm, w bicepsie przybyło 2,5 cm i w klatce 3 cm. Jeżeli chodzi o treningi z Krzyśkiem to naprawdę warto.”
Robert, stracił 18 kg
„Cześć jestem Robert, ćwiczę z Dragonem już 2-3 miesiące. Zrzuciłem 18 kg, przybyło mi trochę mocy, kondycji. Jest super, zapraszam wszystkich.”
Monika, – 6 cm z ud i 4 cm z tali w 2 miesiące
„Cześć, jestem Monika, od 2 miesięcy trenuję z Dragonem. Ubyło mi 6 cm z uda, 4 cm z talii i 2 kg z wagi.”
Grzesiek, zyskał 7 kg mięśni
„Cześć, mam na imię Grzesiek i pod czujnym i opiekuńczym okiem Krzysia przytyłem 7 kg, zrzucając 2% tkanki tłuszczowej, to znaczy, że to 7 kg mięśni w 2 miesiące. Zyskałem 3 cm w bicepsie, w pasie zeszło mi kilka centymetrów, klata około 10 cm. Siła 300%. Zaczynałem od sztangi, a potem wrzuciliśmy 300% w 2 miesiące. Steper, 5 minut na siódemce – umierałem, w tej chwili umieram dopiero po 15 minutach na piętnastce.”
Przemek, stracił 13 cm w pasie, zyskał 5 cm w bicepsie

KITE

„Cześć, nazywam się Przemek. Z Krzysztofem trenuję 3 miesiące, efekty jakie osiągnąłem na treningach to spadek 13,5 cm w pasie, tkanka tłuszczowa spadła mi z 18% na 13%, przyrost w bicepsie – 5cm. Z treningów jestem bardzo zadowolony, Krzysztof to prawdziwy profesjonalista.”-
Tomek, stracił 15 kg i 10 cm w pasie
„Witam serdecznie. Trenuje z Dragonem już od 3 miesięcy. Mój wynik to minus 15 kg, 1,5 cm przybyło mi w bicepsie, z czego 10 cm odeszło w pasie. To jeszcze nie koniec! Za kolejne 3 miesiące będzie koło 95 kg, wiem że on to zrobi.”
Mateusz, -8 cm w pasie
„Witam, trenuje pół roku z Dragonem. Spadło mi 7-8 cm w pasie, ogólnie kondycja jakieś 50-60 % do przodu, siła i lepsze codzienne funkcjonowanie. Treningi są bardzo ciekawe i nie ma nudy, cały czas coś się dzieje, są zmiany. Gdy organizm się przyzwyczaja, od razu wprowadzamy inny rodzaj treningów. Zapraszam”
Sebastian, trenuje od 2 miesięcy
„Cześć, nazywam się Sebastian Stoksik, trenuje z Dragonem od 2 miesięcy. Moim celem była redukcja tkanki tłuszczowej i generalnie zarys całej muskulatury. W bicepsie podrosłem 2 cm, w obwodzie w barkach 8 cm, waga się utrzymała, tłuszcz spaliłem, mięśni trochę przybyło, także jestem zadowolony, jest pozytywnie. Dragon robi treningi dla każdego, jeśli chcesz zgubić zbędne kilogramy, zgubisz. Jeśli chcesz przybrać na masie mięśniowej, to spokojnie, albo tak jak ja chcesz uderzyć rzeźbę to też, wszystko jest do zrobienia. Świetny trener, polecam. Dragon robi każdy trening inny. To jest właśnie zajebiste, bo mięśnie się przyzwyczajają do ćwiczeń. Tutaj każdy trening jest inny i dostosowany do potrzeb człowieka, jego warunków, tego ile może wykrzesać z siebie – jest konkretnie. Jestem zadowolony.”
Bartek, +4 cm w bicepsie, +5 cm w klatce w 2 miesiące
„Cześć, jestem Bartek, trenowałem z Krzyśkiem przez 2 miesiące. W tym czasie udało się poprawić kondycje o 300%, w bicepsie przybyło mi 4 cm, w klatce około 5 cm oraz brzuszek zmalał o 2 cm”
Bartek, -10 cm w pasie
„Cześć, nazywam się Bartek i chciałem Wam polecić treningi z Dragonem, przede wszystkim dlatego, że na rynku wrocławskim spotkałem wielu trenerów i żaden nie potrafił tak indywidualnie podejść do klientów. To co wyróżnia Krzyśka to, że potrafi zmotywować w bardzo indywidualny sposób. Poza oczywistymi treningami na siłowni, przeszedł wiele szkoleń motywacyjnych, to robi z niego dobrego mentora jako motywację samą w sobie. Przez 3 miesiące zrzuciłem około 10 cm w pasie, w barkach zyskałem 3 cm, wiec różnica jest ogromna. Chciałem was gorąco zachęcić byście z nim trenowali”
Wojtek -12 kg w 6 tygodni
„Cześć nazywam się Wojtek. Trenuje z Dragonem już 6 tygodni, schudłem 12 kg, moim celem jest 20 w 2 miesiące.”
Łukasz +17 kg
„Cześć nazywam się Łukasz, odkąd ćwiczę z Krzyśkiem przybyło mi 17,5 kg, w barkach 15 cm, w ramionach 7,5 cm. Polecam serdecznie, efekty gwarantowane”
Łukasz +17 kg
„Siema z tej strony Tomek, z Dragonem ćwiczę jakieś 2,5 miesiąca. Jest zajebiście. W pasie zjechałem 10 cm, schudłem jakieś 14 kg, w bicepsie przybyło mi 3-4 cm, poza tym czuję się bardzo dobrze, jem fajne, zdrowe rzeczy, Dragon raz na jakiś czas podsyła mi coś ciekawego. Smakuje mi bardzo dobrze, nie katuję się jeśli chodzi o trzymanie diety. Na treningach jest bardzo fajnie. Każdy trening jest inny, można się nauczyć dużo rzeczy. Generalnie każdemu polecam ćwiczenie z Dragonem. Personalne treningi są jednak dużo lepsze od takich normalnych, sam chodziłem parę lat temu na siłownię i to nie jest to samo. Spróbujcie, a się nie rozczarujecie, bo efekty są naprawdę super.”