trening personalny Wrocław

Dlaczego warto mieć trenera osobistego?

Jako trener przygotuje specjalnie pod Twoim kątem trening personalny, tj. program treningowy, ćwiczenia i rozpiszę dietę. Określę czas ćwiczeń biorąc pod uwagę Twoją aktywność w ciągu dnia.
Jako trener będę Cię motywował w Twojej pracy, żebyś uzyskał to na czym Ci zależało i nie pozwolę zawrócić z raz obranej drogi. Podczas treningów ze mną nie złapiesz żadnej kontuzji, jeżeli oczywiście będziesz robił to co uzgodnimy. Sam będziesz obserwował postępy z treningu na trening. Wzmocni to Twoja wiarę w siebie i zmotywuje do jeszcze większego zaangażowania. Wykorzystując perfekcyjnie techniki jakie Ci pokażę, zaczniesz bardziej pracować nad sobą.

Odpowiem także na wszelkie pytania, jakie Ci przyjdą do głowy związane z Twoim zdrowiem, wyglądem, odżywianiem oraz spędzaniem wolnego czasu.

Umawiamy się na spotkanie, ponieważ chce Ciebie lepiej poznać, ocenić czy to co podałeś w ankiecie można by skorygować czy tez nie. Zobaczyć Cię, ustalić Twój plan

Robimy Ci zdjęcia, które umieszczasz na mojej stronie i na swojej lodówce oraz na miejscu gdzie najczęściej spoglądasz – tak sugeruje… A Ty zrobisz co będziesz chciał oczywiście. Napiszesz swoja deklarację – jest to wbrew pozorom bardzo skuteczna motywacja.

Ustalimy najbardziej odpowiadającą Ci formę aktywności ruchowej. Sam zdecydujesz czy będziesz chciał ćwiczyć u siebie w domu, siłowni, w sali cardio, na sali fitness, na sali in door czy też na świeżym powietrzu.

Możemy biegać, jeździć rowerami lub na rolkach, uprawiać walking czy gimnastykować się.

Na sali fitness możemy ćwiczyć treningi równowagi na niestabilnych podłożach – wzmacniające stawy. Możemy wprowadzić elementy rehabilitacji po kontuzjach: trening z piłkami, taśmami, sztangielkami.

Trening trwa 1,15 w tym 15 min to sama rozgrzewka.

No Pain, No Gain

ciężka praca to rezultaty