Cennik

Ile kosztuje własny trener personalny?

Zobacz film:


30-letnie doświadczenie czy pozorne oszczędzanie – co wybierzesz?

Posiadam 30-letnie doświadczenie w pracy nad sylwetkami moich klientów, poparte setkami metamorfoz.

24 treningi zamiast 72 – co wolisz?

Aż 75% metamorfoz jest robionych w 60 dni od startu treningów. Trenując ze mną oszczędzasz czas i pieniądze, a z każdym treningiem Twoja motywacja rośnie.

Każdy trening jest inny, bo każdy klient jest inny

Podchodzę do każdego mojego klienta bardzo indywidualnie w zależności czego oczekuje dana osoba, w jakim czasie chce uzyskać dany cel-efekt, ile serca wkłada w trening.

1 trening ze mną, to jak 3 treningi u innych trenerów

Jestem gotów nawet znacznie obniżyć ceny za moje konsultacje, trening, wsparcie i wiedzę. Ceny jakie oferują inni trenerzy personalni kształtują się pomiędzy 40-280 zł za godzinę lecz są to ceny nie zawsze idące w parze z doświadczeniem. Co z tego że zapłacisz 40 zł za trening, skoro w dalszej perspektywie będziesz czekał na efekt nie 60, a 180 dni! Tam zapłacisz więcej, niż u mnie, będziesz też musiał dłużej czekać na efekt.

Trening gratis lub trening ze zniżką? Gwarancja zwrotu pieniędzy?

Pierwsza godzina treningu ze mną to inwestycja 150 zł. Kolejne uzależniam od Twojej motywacji, zaangażowania i nastawienia.

Jeśli masz dużo czasu i nieograniczone finanse, pójdź na trening gratis lub ze zniżką do innego trenera.

Rożni ludzie mają rożne podejście jedni uważają ze jeśli coś jest tanie to nie może być bardzo dobrej jakości zaś jeśli coś będzie za drogie to tez może zniechęcić. Podchodzę do każdego mojego klienta bardzo indywidualnie w zależności czego oczekuje dana osoba w jakim czasie chce uzyskać dany cel-efekt ,ile serca wkłada w trening.

Kulturystyka jest moim życiem poświęciłem jej mnóstwo czasu i jest ona moja największą pasją dlatego jeśli widzę że ktoś wkłada naprawdę całą swoją duszę , trenując nie tylko całym swoim ciałem ale i umysłem!! tak umysłem -głowa ;) ( psychologia sportu- o tym mogę porozmawiać już tylko z moimi klientami).

Jestem gotów nawet znacznie obniżyć ceny za moje konsultacje, trening, wsparcie i wiedzę. Ceny jakie oferują inni trenerzy personalni kształtują się pomiędzy 40-280 zł za godzinę lecz są to ceny nie zawsze idące w parze z doświadczeniem, dlatego proszę wypełnijcie ANKIETĘ a na pewno się dogadamy z ceną.

UWAGA!
Naprawdę uzależniam cenę od ilości serca jakie będziesz wkładać w treningi oraz pilnowaniu dyscypliny w naszych założeniach.

Im większe twoje zaangażowanie tym niższa cena BO KULTURYSTYKA JEST MOJA PASJA I DOCENIAM ILE SERCA WKŁADAJĄ W TRENINGI MOI KLIENCI. Wolę współpracować z ludźmi którzy chcą bardzo osiągnąć swój cel bo pieniądze dla mnie to nie wszystko a moja reputacja jest dla mnie ważniejsza dlatego wole mieć klienta który będzie moja chodzącą żywą reklamą ponieważ osiągnął swój - nasz wspólny cel w określonym czasie, dzięki swojemu zaangażowaniu i przestrzeganiu ustalonych indywidualnych reguł.

Wkładając serce w to co ustalimy uzyskując nasz cel tym samym pomagasz mi bo jesteś kolejnym żywym dowodem że to co pisze tłumacze i mowie ma sens i tym samym ludzie to doceniają.

Co z tego ze ktoś zapłaci mi np.1500zl jak jego podejście będzie tak jak słomiany zapal a potem będzie mówić ze trenował pod moim okiem i nic nie osiągnął dlatego nawet jeśli by mi dał z 10000zl nie podjąłbym się trenowania takiej osoby.

Proszę zatem byście wypełnili ankietę bowiem pozwoli ona ocenić i określić nam wasz cel a kwotę ustalimy po tym jak ocenie ile serca macie zamiar włożyć a ile wkładacie na pierwszym treningu w to co byście chcieli uzyskać, pamiętajcie ze wasze ciało jest z wami cały czas jest ważniejsze niż ubrania bo cały czas je macie ze sobą a nie ma nic lepszego niż czuć się wspaniale w swoim nowo ukształtowanym ciele zakładając strój kąpielowy, wieczorowym, czy nawet w stroju "Adama", dlatego warto zainwestować w siebie bo samopoczucie które osiągniecie będzie nieadekwatne do kwoty która zainwestowaliście w swój nowy lepszy wizerunek.

Pamiętajcie o tym bo znam się na tym i cena za moje konsultacje, trening zależy od waszego zaangażowania.