O nas

Dlaczego warto wybrać akurat nas?

Krzysztof

Indywidualny trener personalny

Kulturystyką zajmuję się od 1989 roku, jestem dwukrotnym mistrzem POLSKI w tej dziedzinie.

Jako jeden z niliczych trenerow na DOLNYM ŚLĄSKU dysponuje ponad 33 letnim doswiadczeniem, dlatego moi klienci maja tak szybkie i spektakularne efekty, malo tego dodam ze jestem przeciwnikiem diet i zaden z moich podopiecznych nie jest na diecie!

Swoją przygodę z kulturystyką rozpocząłem mając 16 lat. Jako młody człowiek spędzałem na siłowni większość swojego wolnego czasu. Ponad 4 godz. dziennie, 6 dni w tygodniu zmieniając często siłownię, ponieważ brakowało mi sprzętu lub ciężarów (dodam tylko, że kiedyś siłownie nie były tak dobrze wyposażone jak teraz).

Na jednych był super sprzęt np. do robienia barków a na innej do ćwiczeń na klatkę piersiową itd. Odwiedzając rożne siłownie poznałem masę ludzi i autorytetów z dziedziny kulturystyki oraz czołowych kulturystów.

Do dzis staram sie trzymac kontakt z najlepszymi ,mistrzami swiata, europy i polski , dazyc caly czas do przodu nie zatrzymujac sie w tyle i byc z wiedza caly czas na bierzaco.

W tamtym czasie nie było Internetu, więc jeździłem po różnych miastach by podpytać o tajniki kulturystki największych autorytetów w tej dziedzinie. Kibicując im i dopingując ich staliśmy się później dobrymi kumplami. Po kilku latach moja wiedza była już tak duża oraz moje mięśnie nabrały takich kształtów, że postanowiłem również wystartować w zawodach. Z powodzeniem dopiąłem swego celu jakim było zdobycie tytułu Mistrza Polski w kulturystyce.

W tym czasie chcąc osiągnąć sukces musiałem mieć większą wiedzę niż inni zawodnicy, ponieważ była ona warunkiem sukcesu.

Dociekliwie podpytywałem się niektórych czołowych zawodników. Niechętnie jednak zdradzali oni swoje tajne receptury i metody treningowe, ponieważ zaczęli postrzegać mnie jako przyszłą konkurencję. W związku z tym czujnie studiowałem prasę kulturystyczną oraz wszelkie nowinki itd.

Przetestowałem masę diet, suplementów i odżywek na sobie. Do dziś wraz z moimi klientami przetestowaliśmy ich mnóstwo poczynając od diety specjalistycznej dla zawodowców poprzez specjalistyczną odchudzającą, zdrowotną oczyszczającą organizm z toksyn, poprawiającą samopoczucie a także masę innych min.:

 • dieta 1000 kalorii
 • dieta dla studentek
 • dieta mleczna
 • dieta jogurtowa
 • dieta ziemniaczana
 • dieta Kwaśniewskiego
 • dieta różnicowania kalorii
 • dukana
 • south beach
 • proteinowa
 • kopenhaska
 • białkowa
 • itp i itd

Uważam że nie ma sensu więcej wymieniać bo są one opisane szczegółowo w Internecie.

Jak Państwo widzicie nie jest to tylko czysta teoria, którą zna większość instruktorów na siłowniach. Z mojej strony jest to olbrzymie dwudziestoletnie zawodnicze doświadczenie i dlatego myślę, że warto byście zdecydowali się na treningi pod moim okiem.

Po pierwszych tygodniach i pierwszych posiłkach moi klienci zauważają zaskakujące rezultaty w zmianie samopoczucia, poziomu energii i zwiększeniu motywacji do działania.

Nieistotne jest czy zamierzasz schudnąć, zyskać parę kilo masy mięśniowej czy też polepszyć swój stan zdrowia, poprawić sobie samopoczucie lub zyskać pewność siebie.

Przestrzegając naszej umowy - stosując się systematycznie do tego co uzgodnimy, w szybkim czasie osiągniesz to co zamierzasz.

Do każdego podchodzę z pełnym zaangażowaniem tak jak podchodziłem do moich sukcesów - pierwszych miejsc na mistrzostwach w kulturystyce.

Razem możemy uzyskać to co chcesz w krótkim czasie, gdyż moja wiedza jest poparta bogatym doświadczeniem.

Sport jest całym moim życiem.

Zajmuje się również nurkowaniem, snowboardem, nartami, kitesurfingiem, bieganiem i masa innych sportów.

Trenowałem również przez parę lat lat TAE-KWONDO później kickboxing i boks.

Dlatego nie trać czasu - skorzystaj z mojego doświadczenia i zdobytej wiedzy, a uzyskasz to na czym Ci zależy w szybszy sposób niż u innych instruktorów.

Jako trener osobisty staram się by dana osoba osiągnęła jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie bo za to przecież jest odpowiedzialny trener osobisty. Trening personalny dobieram pod kątem każdej osoby bardzo indywidualnie. Często klienci pytają się mnie czy prowadzę treningi odchudzające, treningi redukujące tkankę tłuszczową, ale w wybranych partiach ciała, czy mogę rozpisać trening na pośladki, trening na brzuch, zmniejszyć celulitis. Trening personalny trwa od 30 min do 1,5 godz. Układam również diety wspomagające oraz diety odchudzające jako trener personalny. Wrocław jest moim głównym miejscem, gdzie prowadzę terningi, ale mogę też dojechać dalej na indywidualny trening. Na szczęście minęły już czasy, gdzie terner osobisty był tylko dla celebrytów, dlatego polecam terning pod moim okiem, sprawdźcie moje ceny adekwatne do rezultatów. Trerningi personalne prowadzę przeważnie jeden na jeden.